Kalite Politikamız

Yeniden yapılanmakta olan şirketlerimizde Toplam Kalite Yönetimini esas alan bir sistem kurulmaktadır. Amacımız, tüm paydaşlarımızla birlikte, karşılıklı güvene dayalı, dinamik METSAN şirketleri yaratmak ve yönetmektir.

En değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. Her şirketimiz kendi içinde mutlu ve huzur dolu bir yapıya takım ruhu ve dayanışmayla ulaşacaktır. Yasalara olduğu kadar toplumsal kurallara, insana ve çevreye de saygılı olmak METSAN çalışanlarını farklı kılan özellikleridir. Bu nedenlerle, yöneticilerimiz ya birer lider ya da lider olmak için eğitilmektedirler.

Müşterilerimiz vazgeçilmez paydaşlarımızdır. Müşteri mutluluğu tüm çalışmalarımızda ilk hedefimizdir. Süreç Yönetimimizin başarı kriterleri Müşteri Memnuniyeti ile ölçülmektedir.

Teknolojik gelişmelere duyarlılığı, kalite ve yönetim sistemlerine bağlılığı ve süreç performans değerlendirme sistemi ile kendini devamlı yenilemesi, Sürekli Gelişmeye odaklı yapımızın karakterdedir.

Metsan yönetimi olarak, bu Kalite Politikasındaki düşünce ve değerlerin daima yanında bulunacağımızı ve bu belgede yazan düşüncelerle şirketlerimizin profesyonel yönetimini destekleyeceğimizi taahhüt ederiz.